O nas

Działamy poprzez sieć Autoryzowanych Partnerów – ponad 3 000 placówek, na terenie całego kraju. Posiadamy również własne Centrum Telefoniczne dla klientów, którzy preferują obsługę telefoniczną. Dzięki nam klienci mogą szybko i wygodnie sprawdzić oferty wielu banków i firm pożyczkowych – w jednym miejscu, a następnie dokonać najlepszego wyboru kredytu lub pożyczki. W Unilink Cash przywiązujemy szczególną wagę do odpowiedzialności oraz etycznego działania w stosunku do klientów i Partnerów. Potwierdzeniem tego jest nasza przynależność do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, wyznaczającej standardy w branży. Stawiamy na dynamiczny rozwój oraz szybką adaptację do zmieniającego się otoczenia, aby móc zapewniać stale klientom rozwiązania adekwatne do zmieniającej się rzeczywistości. Wyróżnia nas profesjonalizm i wysokie standardy jakościowe.

Ponad
30

tyle banków i firm pożyczkowych mamy w ofercie

 
7000 zł

średnia kwota pożyczki

Ponad
3000

liczba Autoryzowanych Partnerów Unilink Cash w Polsce

 
15 min

średni czas oczekiwania na decyzję

Wartości, jakimi się kierujemy

Pomagamy Klientom w wyborze najlepszej oferty. Umożliwiamy im porównanie wielu produktów w jednym miejscu.

Stawiamy na proste rozwiązania oraz elastyczność. Szybkość w działaniu to nasz atut.

Dynamicznie zmieniamy się, odpowiadając na nowe trendy i oczekiwania klientów.

Zarząd

 • Prezes Zarządu
  Piotr Oniszczuk

  Prezes Zarządu

  Piotr Oniszczuk

  Związany z rynkiem Consumer Finance od prawie 20 lat. Był odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii dla największych globalnych banków komercyjnych w Polsce. Współpracował z Citibank, Deutsche Bank oraz Axcess Financial Poland. Jako członek międzynarodowego zespołu zarządzającego oraz dyrektor departamentu sprzedaży wprowadzał na polski rynek „CitiFinancial” - linię biznesową należącą do CitiGroup oraz „dbkredyt” – linię biznesową należącą do Deutsche Banku. Związany z KPF od początków jej założenia. W Unilink Cash odpowiada za przygotowanie oraz realizację strategii spółki.

 • Wiceprezes Zarządu
  Jan Warmus

  Wiceprezes Zarządu

  Jan Warmus

  Przedsiębiorca nowego pokolenia związany z rynkiem Consumer Finance od 2012 roku. Doświadczenie w branży zdobywał od najwcześniejszych lat kariery zawodowej, po ukończeniu prestiżowej uczelni w Wielkiej Brytanii. Od dwóch lat czynnie zaangażowany w szereg projektów typu FinTech i InsurTech w Polsce. W Unilink Cash rozpoczynał karierę jako Dyrektor ds. Sprzedaży a obecnie, jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, odpowiedzialny jest za dywersyfikację modelu biznesowego i wprowadzanie nowych technologii do agencyjnego kanału dystrybucji pożyczek i kredytów w Polsce.

 • Wiceprezes Zarządu
  Marcin Misztal

  Wiceprezes Zarządu

  Marcin Misztal

  Od ponad 10 lat związany z rynkiem Consumer Finance. Zdobywał doświadczenie w największych na rynku instytucjach finansowych, między innymi w Citibanku Handlowym oraz Deutsche Banku. Realizował kluczowe projekty w obszarach marketingu, operacji, IT, ryzyka kredytowego, szkoleń oraz dystrybucji. Brał udział w realizacji na polskim rynku dwóch międzynarodowych projektów – „CitiFinancial” oraz „DB Kredyt”. W obu biznesach odpowiadał miedzy innymi zza współpracę z pośrednikami finansowymi. W 2004 roku będąc pracownikiem CitiFinancial, współpracując z zespołem Unilink, wdrażał pierwszą na polskim rynku pożyczkę konsolidacyjną. W Unilink Cash zajmuje się budowaniem produktów, procesów biznesowych oraz wsparciem sprzedaży.