Dlaczego warto?

Dodatkowe korzyści

1
Atrakcyjne konkursy - możesz pojechać na egzotyczną wycieczkę oraz wygrać wiele nagród.
2
Cykliczne szkolenia stacjonarne i online, a także warsztaty z profesjonalnymi trenerami.
3
Wsparcie marketingowe - ulotki, plakaty, gadżety, a nawet oznakowanie placówki.
4
Bieżące wsparcie centrali i dyrektorów regionu. Zespoły Wsparcia Bankowego i Pozabankowego pomogą Ci w każdej sprawie.

Aktualności dla Partnerów

Regiony, w których działamy

Współpracujemy z najlepszymi

Kredyty i pożyczki

Slider 1 Sloder Logo Slider logo

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami usług finansowych. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom rzetelności oraz najwyższej jakości usług.

W naszej ofercie znajdziesz produkty zarówno bankowe od wiodących banków w Polsce oraz produkty pozabankowe od największych na rynku firm pożyczkowych.

Dowiedz się więcej

FAQ - o kredytach i pożyczkach

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami usług finansowych. W naszej ofercie znajdziesz produkty zarówno bankowe od wiodących banków w Polsce oraz produkty pozabankowe od największych na rynku firm pożyczkowych. Aktualnie w ofercie znajdziesz ponad 30 produktów, które zostały przygotowane z myślą o najbardziej wymagających Klientach.
Powołaliśmy Zespoły Wsparcia Bankowego i Pozabankowego, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z produktami dostępnymi w ofercie Unilink Cash. Dodatkowo o wszystkich istotnych zmianach, informujemy na bieżąco e-mailem. Dodatkowo, dla naszych Partnerów organizujemy cykliczne szkolenia – stacjonarne i online.
Nie, Unilink Cash to pełny i sprawdzony model prowadzenia biznesu - Nieważne czy współpracujemy z doświadczonym przedsiębiorcą, czy stawiającym pierwsze kroki w biznesie. Dostarczamy wszelkie niezbędne narzędzia umożliwiające skuteczne prowadzenie firmy oraz pomagamy na każdym etapie działalności, w zakresie jakiego Partner potrzebuje.
Oczywiście! Nasza struktura to aktualnie 3 Dyrektorów Makroregionów oraz 15 Dyrektorów Regionu, wspierających biznes Partnerów na terenie całego kraju. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Partnera. Nasi Trenerzy chętnie przeszkolą Twoich pracowników z obsługi systemu oraz z produktów dostępnych w ofercie.
Oferujemy wszystkie niezbędne materiały, które ułatwią Twoją codzienną pracę - ulotki oraz plakaty poświęcone konkretnym produktom, a także gadżety dla klientów. Dyrektor Regionu odpowiadający za teren w którym prowadzisz swój biznes, dostarczy Ci niezbędne materiały podczas najbliższej wizyty.

Wypełnij formularz i dołącz do najlepszych Partnerów

  Dziękujemy!

  Wkrótce oddzwonimy

  Wolisz skontaktować się z nami już teraz?

  Zadzwoń:

  22 100 49 59


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Unilink Cash....