Potrzebujesz
dodatkowych pieniędzy?

U nas wiele ofert kredytów i pożyczek!

RRSO: 19,29% - kredyty bankowe,
RRSO: 86,07% - pożyczki pozabankowe.

Stan na 10.05.2019 r.

  Dziękujemy!

  Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu 15 min.

  Wolisz skontaktować się z nami już teraz?

  Zadzwoń:

  22 120 24 24

  Wyślij formularz

  Oddzwonimy z najlepszymi propozycjami!

  Jestem zainteresowany/a

  pożyczka pozabankowa
  kredyt bankowy

  Wybierz jedną z powyższych opcji

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Unilink Cash informacji o produktach i usługach banków i firm pożyczkowych{...}Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Unilink Cash informacji o produktach i usługach banków i firm pożyczkowych partnerów współpracujących z Unilink Cash za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefonicznie). Zostałem poinformowany o prawie odwołania powyższej zgody w każdym czasie.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Unilink Cash....

  Unilink Cash Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-824, ul. Wodzirejów 5A jest pośrednikiem kredytowym banków...

  RRSO: 19,29% - kredyty bankowe,
  RRSO: 86,07% - pożyczki pozabankowe.

  Stan na 10.05.2019 r.

  Jak to działa?

  1
  Wysłanie wniosku i rozmowa telefoniczna

  Wyślij formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie i umówimy Cię na spotkanie z naszym Agentem w autoryzowanej placówce Unilink Cash. Pomożemy wybrać Ci dogodną dla Ciebie lokalizację placówki.

  2
  Spotkanie z Agentem

  Na spotkaniu z Agentem zostaniesz przeprowadzony przez cały proces – od złożenia wniosku po wypłatę środków. Będziesz mieć możliwość szczegółowego przedstawienia swoich potrzeb i wyboru optymalnego produktu.

  3
  Podpisanie umowy i wypłata środków

  Po ustaleniu szczegółów produktu i wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości, podpisujesz Umowę o pożyczkę i oczekujesz na wypłatę środków. Możesz wybrać przelew na konto lub wypłatę za pomocą czeku GIRO.

  Współpracujemy z najlepszymi

  Kredyty i pożyczki

  Slider 1 Sloder Logo Slider logo

  Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami usług finansowych. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom rzetelności oraz najwyższej jakości usług.

  W naszej ofercie znajdziesz produkty zarówno bankowe od wiodących banków w Polsce oraz produkty pozabankowe od największych na rynku firm pożyczkowych.

  Dowiedz się więcej

  Dlaczego warto?

  FAQ - o kredytach i pożyczkach

  Nie, Klient może porównać wiele ofert pożyczek i kredytów oraz skorzystać z pomocy Unilink Cash przy wyborze oferty bez dodatkowych opłat.
  Po wysłaniu przez Ciebie formularza kontaktowego, Unilink Cash skontaktuje się z Tobą i zaproponuje spotkanie w placówce Autoryzowanego Partnera, w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Podczas spotkania nasz Agent przedstawi Ci różne oferty i pomoże wybrać najlepszą. Po złożeniu wniosku, otrzymaniu decyzji i podpisaniu umowy otrzymasz pieniądze na konto lub będziesz mógł wypłacić je na poczcie za pomocą czeku GIRO.
  Decyzja o tym, czy Klient otrzyma pożyczkę i w jakiej wysokości, podejmowana jest w większości przypadków natychmiast po złożeniu wniosku, automatycznie. W niektórych przypadkach konieczna jest bardziej szczegółowa weryfikacja Klienta.
  Umowa podpisywana jest w placówce Partnera Unilink Cash od razu po otrzymaniu decyzji kredytowej.
  Nie ma konieczności posiadania konta bankowego. Środki z pożyczki mogą być wypłacone za pomocą czeku GIRO na poczcie.
  W sytuacji wyboru przez Klienta wypłaty środków czekiem GIRO, czek ten dostarczany jest Klientowi wraz z umową. Po podpisaniu umowy należy udać się z czekiem oraz dowodem osobistym do dowolnie wybranego urzędu pocztowego w celu wypłaty kwoty pożyczki.
  Nie, nie wymagamy od Klienta żadnego przelewu weryfikacyjnego na konto pożyczkodawcy.
  Od pożyczki możesz odstąpić w terminie 14 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy, zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12.05.2011 r. (Dz. U. nr 126, poz. 715 ze zm.). W tym celu należy skontaktować się z pożyczkodawcą, wypełnić stosowny formularz i na wskazane konto zwrócić pożyczone środki.
  Najwyższa dostępna kwota pożyczki pozabankowej to 60 000 zł, na okres do 60 000 miesięcy.
  Tak, to akceptowalne źródło dochodu.
  Każda pożyczka może być spłacona wcześniej niż wynika z harmonogramu spłaty. W takim przypadku należy skontaktować się z pożyczkodawcą i ustalić całkowitą kwotę do spłaty.
  Tak, w naszej ofercie dostępne są proste i szybkie pożyczki na oświadczenie, bez dokumentów.
  Tak, istnieje możliwość zawieszenia spłaty raty. W zależności od oferty - jednej lub kilku rat. Agent poinformuje Cię o szczegółach

  Znajdź Placówkę UnilinkCash

  Potrzebujesz gotówki?
  Zadzwoń: +48 22 100 49 59